Výsledky

 

Dětský fotbalový pohár 2017

Finále - hala Petřiny - 23. 3. 2017

1. místo – ZŠ Vinoř
2. místo – ZŠ Nebušice
3. místo – ZŠ Mendelova
4. místo – ZŠ Eden
5. místo – Park Lane International School
6. místo – ZŠ Dr. E. Beneše
7. místo – FZŠ Drtinova
8. místo – ZŠ Jílovská

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Drtinova

-

ZŠ Eden

A

0:1

2.

ZŠ Nebušice

-

ZŠ Jílovská

B

1:1

3.

ZŠ Dr. E. Beneše

-

ZŠ Mendelova

A

1:2

4.

ZŠ Vinoř

-

Park Lane Int. School

B

1:1

5.

ZŠ Eden

-

ZŠ Mendelova

A

3:0

6.

ZŠ Jílovská

-

Park Lane Int. School

B

1:1

7.

ZŠ Drtinova

-

ZŠ Dr. E. Beneše

A

0:2

8.

ZŠ Nebušice

-

ZŠ Vinoř

B

1:1

9.

ZŠ Dr. E. Beneše

-

ZŠ Eden

A

0:1

10.

ZŠ Vinoř

-

ZŠ Jílovská

B

3:0

11.

ZŠ Mendelova

-

ZŠ Drtinova

A

4:0

12.

Park Lane Int. School

-

ZŠ Nebušice

B

0:1

13.

ZŠ Eden

-

ZŠ Nebušice

SF1

0:2

14.

ZŠ Mendelova

-

ZŠ Vinoř

SF2

1:2

15.

ZŠ Drtinova

-

ZŠ Jílovská

o7

2:1 (po pen.)

16.

ZŠ Dr. E. Beneše

-

Park Lane Int. School

o5

0:2

17.

ZŠ Eden

-

ZŠ Mendelova

o3

0:1

18.

ZŠ Nebušice

-

ZŠ Vinoř

F

0:1

 

3. semifinále - hala Jedenáctka - 9. 3. 2017

1. místo – ZŠ Mendelova (postup do finále)
2. místo – ZŠ L. Coňka (z důvodu startu žáků třetích tříd bez nároku na postup)
3. místo – ZŠ Jílovská (postup do finále)
4. místo – Prague British School
5. místo – ZŠ V Rybníčkách
6. místo – FZŠ Chodovická
7. místo – ZŠ Starodubečská
8. místo – ZŠ Květnového vítězství

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ V Rybníčkách

-

ZŠ Květnového vítězství

A

2:2

2.

FZŠ Chodovická

-

ZŠ Mendelova

B

0:4

3.

ZŠ Jílovská

-

ZŠ L. Coňka

A

3:1

4.

ZŠ Starodubečská

-

Prague British School

B

1:2

5.

ZŠ Květnového vítězství

-

ZŠ L. Coňka

A

1:3

6.

ZŠ Mendelova

-

Prague British School

B

1:3

7.

ZŠ V Rybníčkách

-

ZŠ Jílovská

A

2:4

8.

FZŠ Chodovická

-

ZŠ Starodubečská

B

2:1

9.

ZŠ Jílovská

-

ZŠ Květnového vítězství

A

3:2

10.

ZŠ Starodubečská

-

ZŠ Mendelova

B

1:7

11.

ZŠ L. Coňka

-

ZŠ V Rybníčkách

A

2:1

12.

Prague British School

-

FZŠ Chodovická

B

1:1

13.

ZŠ Jílovská

-

ZŠ Mendelova

SF1

1:6

14.

ZŠ L. Coňka

-

Prague British School

SF2

2:0

15.

ZŠ Květnového vítězství

-

ZŠ Starodubečská

o7

1:3

16.

ZŠ V Rybníčkách

-

FZŠ Chodovická

o5

3:2 (po pen.)

17.

ZŠ Jílovská

-

Prague British School

o3

2:0

18.

ZŠ Mendelova

-

ZŠ L. Coňka

F

3:2 (po pen.)

 

2. semifinále - hala Pankrác - 7. 3. 2017

POŘADÍ

1. místo – ZŠ Vinoř (postup do finále)
2. místo – ZŠ Dr. Edvarda Beneše (postup do finále)
3. místo – ZŠ Eden
4. místo – ZŠ Bítovská
5. místo – ZŠ Nad Přehradou
6. místo – ZŠ B. Hrabala
7. místo – ZŠ Tupolevova
8. místo - ZŠ U Krčského lesa
9. místo – ZŠ Hostýnská

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Vinoř

-

ZŠ Nad Přehradou

B

2:1

2.

ZŠ Tupolevova

-

ZŠ Dr. E. Beneše

B

1:3

3.

ZŠ U Krčského lesa

-

ZŠ Eden

A

1:1

4.

ZŠ Hostýnská

-

ZŠ Vinoř

B

0:3

5.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ B. Hrabala

A

1:1

6.

ZŠ Nad Přehradou

-

ZŠ Tupolevova

B

2:0

7.

ZŠ Dr. E. Beneše

-

ZŠ Vinoř

B

0:2

8.

ZŠ Eden

-

ZŠ Bítovská

A

1:1

9.

ZŠ Tupolevova

-

ZŠ Hostýnská

B

3:0

10.

ZŠ Dr. E. Beneše

-

ZŠ Nad Přehradou

B

3:0

11.

ZŠ B. Hrabala

-

ZŠ U Krčského lesa

A

3:1

12.

ZŠ Vinoř

 

ZŠ Tupolevova

B

2:0

13.

ZŠ Hostýnská

 

ZŠ Dr. E. Beneše

B

0:1

14.

ZŠ B. Hrabala

 

ZŠ Eden

A

0:1

15.

ZŠ Nad Přehradou

-

ZŠ Hostýnská

B

2:0

16.

ZŠ U Krčského lesa

 

ZŠ Bítovská

A

0:4

17.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ Dr. E. Beneše

SF1

0:1 (po pen.)

18.

ZŠ Eden

-

ZŠ Vinoř

SF2

1:2

19.

ZŠ U Krčského lesa

-

ZŠ Tupolevova

o7

0:2

20.

ZŠ B. Hrabala

-

ZŠ Nad Přehradou

o5

1:2 (po pen.)

21.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ Eden

o3

0:1

22.

ZŠ Dr. E. Beneše

-

ZŠ Vinoř

F

0:1

 

1. semifinále - hala Motorlet - 1. 3. 2017

POŘADÍ

1. místo – ZŠ Drtinova (postup do finále)
2. místo – Park Lane International School (postup do finále)
3. místo – ZŠ Nebušice
4. místo – ZŠ Hanspaulka
5. místo – ZŠ Bronzová
6. místo – ZŠ V. Vančury
7. místo – ZŠ Podělohorská

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Bronzová

-

ZŠ Nebušice

A

0:1

2.

Park Lane Int. School

-

ZŠ Podbělohorská

A

0:0

3.

ZŠ Hanspaulka

-

ZŠ V. Vančury

A

2:0

4.

ZŠ Drtinova

-

ZŠ Bronzová

A

2:1

5.

Park Lane Int. School

-

ZŠ V. Vančury

A

1:0

6.

ZŠ Hanspaulka

-

ZŠ Podbělohorská

A

0:0

7.

ZŠ Drtinova

-

ZŠ Nebušice

A

2:1

8.

ZŠ Bronzová

-

ZŠ Podbělohorská

A

0:0

9.

ZŠ Hanspaulka

-

ZŠ Drtinova

A

1:1

10.

ZŠ Podbělohorská

-

ZŠ Nebušice

A

0:3

11.

ZŠ V. Vančury

-

ZŠ Bronzová

A

1:1

12.

ZŠ Drtinova

-

Park Lane Int. School

A

0:0

13.

ZŠ Nebušice

-

ZŠ V. Vančury

A

1:1

14.

ZŠ Hanspaulka

-

ZŠ Bronzová

A

0:1

15.

ZŠ Drtinova

-

ZŠ Podbělohorská

A

2:0

16.

Park Lane Int. School

-

ZŠ Nebušice

A

1:0

17.

ZŠ Drtinova

-

ZŠ V. Vančury

A

1:0

18.

ZŠ Nebušice

-

ZŠ Hanspaulka

A

2:0

19.

ZŠ Bronzová

-

Park Lane Int. School

A

0:1

20.

ZŠ V. Vančury

-

ZŠ Podbělohorská

A

1:0

21.

Park Lane Int. School

-

ZŠ Hanspaulka

A

0:0

 

12. turnaj - hala Petřiny - 23. 2. 2017

1. místo – ZŠ Nebušice
2. místo – ZŠ Podbělohorská 2
3. místo – ZŠ Antonína Čermáka
4. místo – ZŠ Petřiny - jih
5. místo – ZŠ Nám. Jiřího z Poděbrad
6. místo – ZŠ Na Smetance 2
7. místo – ZŠ Podbělohorská 1
8. místo – ZŠ Na Smetance 1

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

Nám. Jiřího z Poděbrad

-

Nebušice

A

0:4

2.

Petřiny – jih

-

Antonína Čermáka

B

1:1

3.

Na Smetance 1

-

Podbělohorská 2

A

0:2

4.

Podbělohorská 1

-

Na Smetance 2

B

0:1

5.

Nebušice

-

Podbělohorská 2

A

0:1

6.

Antonína Čermáka

-

Na Smetance 2

B

2:0

7.

Nám. Jiřího z Poděbrad

-

Na Smetance 1

A

2:2

8.

Petřiny – jih

-

Podbělohorská 1

B

0:0

9.

Na Smetance 1

-

Nebušice

A

0:2

10.

Podbělohorská 1

-

Antonína Čermáka

B

0:4

11.

Podbělohorská 2

-

Nám. Jiřího z Poděbrad

A

1:1

12.

Na Smetance 2

-

Petřiny – jih

B

0:2

13.

Podbělohorská 2

-

Petřiny – jih

SF1

1:1 (pen. 3:2)

14.

Nebušice

-

Antonína Čermáka

SF2

1:1 (pen. 3:2)

15.

Na Smetance 1

-

Podbělohorská 1

o7

1:3

16.

Nám. Jiřího z Poděbrad

-

Na Smetance 2

o5

3:0

17.

Petřiny – jih

-

Antonína Čermáka

o3

0:2

18.

Podbělohorská 2

-

Nebušice

F

0:1

 

11. turnaj - hala Jedenáctka - 22. 2. 2017

POŘADÍ

1. místo – ZŠ Květnového vítězství 3
2. místo – ZŠ Mendelova 1
3. místo – ZŠ Květnového vítězství 2
4. místo – ZŠ Mendelova 2
5. místo – ZŠ Ke Kateřinkám 1
6. místo – ZŠ Ke Kateřinkám 2
7. místo – ZŠ Květnového vítězství 1

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

Ke Kateřinkám 1

-

Květnového vítězství 3

A

0:2

2.

Ke Kateřinkám 2

-

Květnového vítězství 2

A

0:2

3.

Mendelova 1

-

Květnového vítězství 1

A

8:1

4.

Mendelova 2

-

Ke Kateřinkám 1

A

3:2

5.

Ke Kateřinkám 2

-

Květnového vítězství 1

A

1:0

6.

Mendelova 1

-

Květnového vítězství 2

A

3:0

7.

Mendelova 2

-

Květnového vítězství 3

A

2:8

8.

Ke Kateřinkám 1

-

Květnového vítězství 2

A

0:0

9.

Mendelova 1

-

Mendelova 2

A

5:0

10.

Květnového vítězství 2

-

Květnového vítězství 3

A

0:5

11.

Květnového vítězství 1

-

Ke Kateřinkám 1

A

0:5

12.

Mendelova 2

-

Ke Kateřinkám 2

A

0:0

13.

Květnového vítězství 3

-

Květnového vítězství 1

A

5:0

14.

Mendelova 1

-

Ke Kateřinkám 1

A

5:1

15.

Mendelova 2

-

Květnového vítězství 2

A

0:0

16.

Ke Kateřinkám 2

-

Květnového vítězství 3

A

0:3

17.

Mendelova 2

-

Květnového vítězství 1

A

1:0

18.

Květnového vítězství 3

-

Mendelova 1

A

6:3

19.

Ke Kateřinkám 1

-

Ke Kateřinkám 2

A

4:0

20.

Květnového vítězství 1

-

Květnového vítězství 2

A

0:6

21.

Ke Kateřinkám 2

-

Mendelova 1

A

1:7

 

10. turnaj - hala Pankrác - 21. 2. 2017

POŘADÍ

1. místo – ZŠ Bítovská
2. místo – ZŠ U Krčského lesa
3. místo – Lauderovy školy
4. místo – ZŠ Sázavská

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

Lauderovy školy

-

ZŠ Bítovská

A

0:9

2.

ZŠ Sázavská

-

ZŠ U Krčského lesa

A

0:8

3.

ZŠ U Krčského lesa

-

Lauderovy školy

A

4:1

4.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ Sázavská

A

10:0

5.

Lauderovy školy

-

ZŠ Sázavská

A

3:0

6.

ZŠ U Krčského lesa

-

ZŠ Bítovská

A

0:3

7.

Lauderovy školy

-

ZŠ Bítovská

A

0:6

8.

ZŠ Sázavská

-

ZŠ U Krčského lesa

A

0:10

9.

ZŠ U Krčského lesa

-

Lauderovy školy

A

5:1

10.

ZŠ Bítovská

-

ZŠ Sázavská

A

6:0

11.

Lauderovy školy

-

ZŠ Sázavská

A

2:0

12.

ZŠ U Krčského lesa

-

ZŠ Bítovská

A

0:4

 

 

9. turnaj - hala Pankrác - 14. 2. 2017

POŘADÍ

1. místo – ZŠ Starodubečská "2"
2. místo – ZŠ Hostýnská "1"
3. místo – ZŠ Na Chodovci "2"
4. místo – ZŠ Na Chodovci "3"
5. místo – ZŠ Starodubečská "1"
6. místo – ZŠ Kavčí Hory
7. místo – ZŠ Hostýnská "2"
8. místo – ZŠ Na Chodovci "1"

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Na Chodovci „1“

 

ZŠ Starodubečská „1“

A

0:1

2.

ZŠ Hostýnská „2“

 

ZŠ Kavčí Hory

B

0:2

3.

ZŠ Hostýnská „1“

 

ZŠ Na Chodovci „3“

A

4:0

4.

ZŠ Na Chodovci „2“

 

ZŠ Starodubečská „2“

B

0:4

5.

ZŠ Starodubečská „1“

 

ZŠ Na Chodovci „3“

A

0:3

6.

ZŠ Kavčí Hory

 

ZŠ Starodubečská „2“

B

1:2

7.

ZŠ Na Chodovci „1“

 

ZŠ Hostýnská „1“

A

0:3

8.

ZŠ Hostýnská „2“

 

ZŠ Na Chodovci „2“

B

2:2

9.

ZŠ Hostýnská „1“

 

ZŠ Starodubečská „1“

A

4:0

10.

ZŠ Na Chodovci „2“

 

ZŠ Kavčí Hory

B

2:0

11.

ZŠ Na Chodovci „3“

 

ZŠ Na Chodovci „1“

A

3:0

12.

ZŠ Starodubečská „2“

 

ZŠ Hostýnská „2“

B

2:1

13.

ZŠ Hostýnská „1“

 

ZŠ Na Chodovci „2“

SF1

5:0

14.

ZŠ Na Chodovci „3“

 

ZŠ Starodubečská „2“

SF2

0:3

15.

ZŠ Na Chodovci „1“

 

ZŠ Hostýnská „2“

O7

0:1

16.

ZŠ Starodubečská „1“

 

ZŠ Kavčí Hory

O5

2:1

17.

ZŠ Na Chodovci „2“

 

ZŠ Na Chodovci „3“

O3

3:0

18.

ZŠ Hostýnská „1“

 

ZŠ Starodubečská „2“

F

0:1

 

8. turnaj - hala Motorlet - 1. 2. 2017

POŘADÍ

1. místo – ZŠ V. Vančury
2. místo – FZŠ Chodovická
3. místo – ZŠ Školní
4. místo – ZŠ Kuncova "2"
5. místo – ZŠ Vratislavova
6. místo – ZŠ Kuncova "3"
7. místo – ZŠ Kuncova "1"

 

Číslo utkání

Tým 1

 

Tým 2

SKUPINA

VÝSLEDEK

1.

ZŠ Školní

-

ZŠ Vratislavova

A

2:0

2.

ZŠ Kuncova „2“

-

ZŠ Kuncova „3“

A

3:0

3.

FZŠ Chodovická

-

ZŠ Kuncova „1“

A

3:0

4.

ZŠ V. Vančury

-

ZŠ Školní

A

3:0

5.

ZŠ Kuncova „2“

-

ZŠ Kuncova „1“

A

1:0

6.

FZŠ Chodovická

-

ZŠ Kuncova „3“

A

1:0

7.

ZŠ V. Vančury

-

ZŠ Vratislavova

A

4:0

8.

ZŠ Školní

-

ZŠ Kuncova „3“

A

4:0

9.

FZŠ Chodovická

-

ZŠ V. Vančury

A

0:0

10.

ZŠ Kuncova „3“

-

ZŠ Vratislavova

A

0:0

11.

ZŠ Kuncova „1“

-

ZŠ Školní

A

0:1

12.

ZŠ V. Vančury

-

ZŠ Kuncova „2“

A

2:0

13.

ZŠ Vratislavova

-

ZŠ Kuncova „1“

A

3:1

14.

FZŠ Chodovická

-

ZŠ Školní

A

3:0

15.

ZŠ V. Vančury

-

ZŠ Kuncova „3“

A

5:0

16.

ZŠ Kuncova „2“

-

ZŠ Vratislavova

A

1:1

17.

ZŠ V. Vančury

-

ZŠ Kuncova „1“

A

2:0

18.

ZŠ Vratislavova

-

FZŠ Chodovická

A

0:2

19.

ZŠ Školní

-

ZŠ Kuncova „2“

A

4:1

20.

ZŠ Kuncova „1“

-

ZŠ Kuncova „3“

A

1:1

21.

ZŠ Kuncova „2“

-

FZŠ Chodovická

A

1:1

 

7. turnaj - hala Pankrác - 31. 1. 2017

POŘADÍ

1. místo – ZŠ Bohumila Hrabala
2. místo – ZŠ L. Coňka
3. místo – ZŠ sv. Augustina

Číslo utkání

Tým 1